Dast Express - wypożyczalnia samochodów Olsztyn

Dast Express

AUTO NA WEEKEND JUŻ OD 166 PLN
Pragniemy przedstawić Państwu nową ofertę promocyjną wypożyczalni samochodowej DAST EXPRESS.
więcej informacji

Na wszelkie pytania związane z wypozyczalnią samochodów Dast Express odpowiadamy pod numerem:

508 004 801

Adres wypożyczalni.

mapa google

Wynajem z OC sprawcy

Oferta Dast Express skierowana jest zarówno do Klientów instytucjonalnych jak i osób fizycznych. Poszkodowany, który w wyniku kolizji drogowej lub innego zdarzenia powstałego z winy działań osób trzecich, jest pozbawiony możliwości korzystania z własnego samochodu i będzie likwidował szkodę z polisy odpowiedzialności cywilnej sprawcy szkody, ma możliwość za pośrednictwem Dast Express wynająć pojazd zastępczy na cały okres likwidacji szkody bez konieczności angażowania własnych środków finansowych.


Pojazd zastępczy należy się każdemu posiadaczowi pojazdu poszkodowanemu w wyniku wypadku z OC sprawcy. Nie ma różnicy czy jest to osoba fizyczna czy też osoba prowadząca działalność gospodarczą. Pojazd zastępczy przysługuje jeśli pojazd uszkodzony jest unieruchomiony nie nadaje się do jazdy np. zbita lampa czy zbite lusterko. Auto zastępcze należy się od dnia powstania szkody.


Nasza oferta to:

 1. BEZGOTÓWKOWY wynajem auta zastępczego z OC sprawcy, my załatwiamy wszystkie formalności!
 2. Przyjeżdżamy po klienta we wskazane miejsce.
 3. Całodobowa obsługa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
 4. Kompleksowa reprezentacja w postępowaniu likwidacyjnym szkody przed ubezpieczycielem.
 5. Dast Express tylko najnowsze modele samochodów z rocznika 2012/2014!
 6. Prowadzimy negocjacje z ubezpieczycielem sprawcy kolizji/wypadku w trakcie procesu likwidacji szkody.
 7. Uczestniczymy w razie potrzeby przy oględzinach uszkodzonego pojazdu.
 8. Wynajmujemy pojazd zastępczy w "szkodach całkowitych".
 9. Klient oszczędza czas i nie musi angażować swoich pieniędzy.
 10. Niema dla nas znaczenia rocznik uszkodzonego pojazdu oraz, w której firmie był ubezpieczony sprawca!
 11. Dast Express dysponuje wykwalifikowanym zespołem doradców w dziedzinie likwidacji szkód.
 12. W Dast Express jest zespół rzeczoznawców pojazdów, który w każdej chwili może sprawdzić czy prawidłowo została wyliczona szkoda naszego klienta.
 13. Pomoc i porady prawne naszego zespołu prawnego GRATIS!

"Kierowcom, którym ubezpieczyciel odmówił auta zastępczego, mimo że wcześniej systematycznie go używali, pozostaje droga sądowa lub wynajem auta w warsztacie lub wypożyczalni. W przypadku tej drugiej opcji to nie klient będzie musiał w razie odmowy iść do sądu z ubezpieczycielem. Wyegzekwowanie zwrotu kosztów weźmie na siebie warsztat lub wypożyczalnia."
Tekst pochodzi z serwisu Finanse osobiste (http://wyborcza.biz/finanse/0,0.html) © Agora SA

 

Wypożyczalnia samochodów Dast Express prowadzi wynajem aut zastępczych, które przysługują poszkodowanym w wyniku kolizji. Cały koszt wynajmu pokrywany jest z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. Bezgotówkowy najem samochodów jest możliwy dzięki uprawnieniom jakie ma uczestnik wypadku w sytuacji kolizji zaistniałej z winy innego kierowcy. Nie trzeba udowadniać przed TU zasadności wypożyczenia pojazdu zastępczego z polisy ubezpieczenia z OC sprawcy, gdyż Dast Express zajmuje się tym w państwa imieniu. W celu skorzystania z prawa do Samochodu Zastępczego po stłuczce należy udać się do naszego Oddziału w Olsztynie na ul. Piłsudskiego 75A i przedstawić nr szkody, a wyspecjalizowany personel pokieruje procedurą wynajmu auta zastępczego finansowaną z OC sprawcy kolizji.

 

Warmińsko-Mazurski oddział Wypożyczalni Dast Express znajduje się przy ul. Marka Kotańskiego 2/18 w Olsztynie. Auta zastępcze znajdujące się w naszej flocie są autami o najwyższym standardzie w swojej klasie.

 

Przejrzystość zasad wynajmu pojazdu zastępczego oraz fachowość świadczonych usług wynajmu pojazdu zastępczego czynią DAST Express czołową i najbardziej atrakcyjną pod względem warunków, wypożyczalnia samochodów w Województwie Warmińsko-Mazurskim.

 

Miasta Regionu:

Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Iława, Działdowo, Nidzica, Morąg, Szczytno, Mrągowo, Kętrzyn, Giżycko, Węgorzewo, Lubawa

Copyright (C) Dast Express